Lifecycle Dikey Egzersiz Bisikletleri

Life Fitness mirası 45 yıldan uzun süre önce üretilen ilk elektronik egzersiz bisikletiyle başlar. Lifecycle bisiklet sürekli gelişmeye devam etmiştir. Ticari dikey egzersiz bisikleti yol bisikletinin verdiği hisse benzer bir sürüş sunar ve bacaklar için biyomekanik olarak doğru konuma sahiptir. Bu da dizler ve eklemler üzerindeki baskıyı azaltır ve rahat bir sürüş deneyimi sunar.

ELEVATION SERİSİ DİKEY LIFECYCLE® BİSİKLET

Birinci sınıf sabit bisiklet rahatlığı motivasyonu artıran teknoloji sunan üç konsol seçeneğiyle birleştirir. Konsollar bağlandığında paha biçilmez varlık yönetimi aracı olan ayrıntılı ürün verileri sunar.

INTEGRITY SERİSİ AUGIES QUEST DİKEY® LIFECYCLE BİSİKLET

Limited Edition Augie’s Quest Lifecycle Dikey Egzersiz Bisikleti, Life Fitness kurucu ortaklarından ve Lifecycle'ı hayata geçiren Augie Nieto'ya saygımızın bir göstergesi olarak üretilmiştir.

INTEGRITY SERİSİ DİKEY LIFECYCLE® BİSİKLET

Integrity Series Dikey Lifecycle® Bisiklet şık, cesur ve dayanıklıdır. Kolay ayarlamalar, ergonomik kavramalar, pedallar ve kulplar sürüşü keyifli hale getirir. Estetik dokunuşlar, herhangi bir tesiste bu bisikletlerin görsel çekiciliğini arttırıyor. LFconnect.com aracılığıyla varlık yönetim verileri ve önleyici bakım bilgisi sunan kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

ACTIVATE SERİSİ DİKEY LIFECYCLE® BİSİKLET

Hem egzersize yeni başlayanlar için hem de düzenli spor yapanlar için egzersizi kolaylaştıran sezgisel konsola sahip sağlam tasarım. Gücünü kendinden alan bisiklet şık, dayanıklı ve her tesise uygun bir varlıktır. Ayrıca LFconnect.com üzerinden değerli kullanım verilerine erişim sağlar.


LIfe FItness Indoor CyCLING

Powered by ICG

Life Fitness IC4, IC5, IC6 ve ödüllü IC7 ile ICG®'den güç alan en üst düzey indoor cycling deneyimini sunar. Bu filo, benzersiz tasarımı gelişmiş bir teknoloji ile birleştiriyor.

Indoor Cycling deneyimine diğerlerinden farklı olarak Coach By Color® yoğunluk rehberi, WattRate® Güç Ölçer ve harici cihaz bağlantısı sağlayarak kullanıcıların motive kalmalarını sağlar.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?