Küçük Grupla Egzersiz

Sporcular motive olduklarında tekrar gelirler. Küçük grupla yapılan egzersizler ekip içinde uyumluluk, sorumluluk ve enerji ile motivasyon verir. Tüm fitness tesislerindeki sporcuların heyecanını ve motivasyonunu yükseltmek için güçlü bir yoldur. 

Life Fitness Synrgy360 Exercisers

SYNRGY360 SİSTEMİ

Tüm sporcular için unutulmaz anılar yaratmak üzere tasarlanmış çığır açan grupla egzersiz sistemi. Çok sayıda yapılandırma ve aksesuar seçenekleri neredeyse sınırsız egzersiz olasılığı sunar.

Life Fitness Outdoor Synrgy 360 Bluesky Group Training

SYNRGY BLUESKY EGZERSİZ SİSTEMİ

Kapalı alanda grupla yapılan egzersizleri açık alana taşıyan heyecan verici bir alternatif. Çeşitli modellerdeki çalışma istasyonları tüm sporculara uygundur ve SYNRGY BlueSky birimlerinin grup egzersizi alanları veya koşu yolundaki ya da bir parktaki daha küçük istasyonlar olarak kullanılmasına olanak tanır.

Hammer Strength HD Elite Gym Productonly

HD ELITE RACK'LER

Sporcuların Hammer Strength'ten beklediği sağlamlık ve yoğunlukta. HD Elite Rack'lerle performans egzersizleri küçük gruplarla yaptıkları çalışmaların yoğunluğunu artırmak isteyen sporcular içindir.

Hammer Strength HD Athletic Accessories Half Rack Combo

HD ATHLETIC RACK'LER VE RIG'LER

Modülerlik tüm tesislerin benzersiz ve heyecan verici küçük grup egzersizi performans alanları kurmasını sağlar.

Life Fitness Selectorized Circuit

CIRCUIT SERİSİ

Circuit Serisi kurulum sırasında ayarlama gerektirmez ve sezgisel bir basmalı düğme kontrollerine sahiptir. Böylece vücut geliştirme egzersizlerine başlamak için mükemmeldir ve devre egzersizleri için harika bir seçimdir. 

Circuit Serisi aktif ileri yaşlı kullanıcılar, spora yeni başlayanlar veya rahat ve verimli vücut geliştirme egzersizi yapmak isteyen sporcular için mükemmel bir seçenektir.

LIFE FITNESS CYCLES


Powered by ICG

Mükemmel indoor  cycling deneyimi yaratın. Üstün, ödüllü, göz alıcı tasarım gelişmiş dijital deneyimle birleşti. Neredeyse sınırsız ayarlama seçeneği ile her kullanıcıiçin rahat bir sürüş sağlar.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?