Life Fitness Hakkında

Life Fitness, 45 yılı aşkın süredir dünyanın egzersiz yapmasını sağlayan fitness ürünleri yaratmaktadır.

Our Story

Öykümüz

Life Fitness'ın ilk elektronik egzersiz bisikletinden başlayarak fitness alanında nasıl bir global lider haline geldiğini öğrenin.

Ürün Yeniliği

İnnovasyon ve tasarım konusunda gösterdiğimiz özen, sporcuları cezbeden ve onların fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan fitness ürünleri yaratmamızı sağlar.

LIFE FITNESS AKADEMİ

Life Fitness'ın egzersiz ve eğitim departmanı, en gelişmiş ve en kalıcı eğitimi sunmak için eğitmenlerden oluşan global bir ağ ile hizmet verir.

LIFE FITNESS SERÜVENİ

İnsanları, alanları ve ekipmanları uzmanlıkla bir araya getirerek tesislerin fark yaratmasına ve üyelerine ilham veren deneyimler yaratmalarına yardımcı oluruz.

Servis

Özel çağrı merkezi ve 250'den fazla saha teknisyeniyle fitness sektöründeki en iyi servis ekibine sahibiz.

Pazarlar

Life Fitness, her tesisin sporcuları için en uygun fitness çözümünü yaratma konusunda tesislere yardımcı olmak amacıyla geniş ve çok çeşitli bir ürün portföyü ile uzman desteğini bir arada sunar.

Augie's Quest (Augie'nin Çabaları)

Life Fitness, ALS'ye karşı açtığı savaşta kurucu ortak Augie Nieto'yla yürüyor.

Markalarımız

Hammer Strength

Hammer Strength performansa dayalı vücut geliştirme ekipmanları, seçkin sporcular için etkin rekabet ve başarılı sonuçlar sağlar.

Cybex

Egzersiz bilimine gösterdiğimiz özen, dünyanın en güvenilir ve etkili fitness ekipmanları markalarından birinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

SCIFIT

SCIFIT ürünleri, sakatlıktan kurtulan veya hayatında ilk kez egzersiz yapan kişilerin sağlık durumlarını iyileştirmesi dolayısıyla "Doktorlarca Tavsiye Edilmektedir.

ICG

ICG ödüllü, birinci sınıf indoor cycling ekipmanlarının tasarımı ve üretimi konularında uzmanlaşmıştır.

INMOVEMENT

InMovement, ofis çalışanlarını harekete geçirmek ve mutlu, sağlıklı bir ortam yaratmak için hareketsiz ofis yaşamı ile mücadele etmek ve ofis kültürünü değiştirmek için çalışır.

BİLARDO

170 yılı aşkın zamandır, Brunswick Billiards gündelik rekreasyona yönelik ustaca işlenmiş birinci sınıf ürünler ortaya çıkardı.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?