Body: 

Pazarlar

Life Fitness, her tesisin sporcuları için en uygun fitness çözümünü yaratma konusunda tesislere yardımcı olmak amacıyla geniş ve çok çeşitli bir ürün portföyü ile uzman desteğini bir arada sunar.

Image: 
Active Aging

Title: 
Aktif Yaşlanma

Body: 

2050 yılına gelindiğinde, ileri yaştaki erişkinlerin sayısının 1,5 milyarı aşması beklenmektedir. Life Fitness, yaş ayrımı olmaksızın insanların aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için wellness çözümlerine sahiptir.

Image: 
Athletics

Title: 
Profesyonel Spor Uygulamaları

Body: 

Sahada veya pistte güçlü olmak, oyun günü dışında güç kazanmayı gerektirir. Life Fitness ve Hammer Strength, dünyanın en iyi sporcuları tarafından tercih edilen egzersiz tesislerinin güvenini kazanmıştır.

Image: 
College Recreation

Title: 
Üniversiteler için Rekreasyon

Body: 

Dinamik bir fitness merkezi öğrencilerin okul tercihleri konusunda belirleyici olmakla birlikte, canlı bir sosyal ortam sağlar ve kampüsün sağlık ve zindelik koşullarını geliştirir.

Image: 
First Responders

Title: 
Acil Müdahale Görevlileri

Body: 

Hayatta kalmak açısından hazır bulunmak kilit öneme sahip olduğuna göre, Life Fitness, ateş hattındakilere taktiksel güç ve kondisyon ile hayati bir destek sağlar.

Image: 
Golf

Title: 
Golf

Body: 

Bir golf kulübünün fitness tesisi, hava koşulları golf oynamaya izin vermediğinde kulüp gelirlerini artırır ve üyeler için ortamı cazip hale getirir.

Image: 
Health Clubs

Title: 
Sağlık Kulüpleri

Body: 

Life Fitness ve Hammer Strength, tesisler tarafından sporcuların ilgisini çekmek için kullanılabilecek etkili ve ideal ürünler ve araçlar sağlar.

Image: 
Hospitality

Title: 
Ağırlama Hizmetleri

Body: 

İster bağımsız bir otel ister uluslararası bir oteller zinciri olsun, büyük küçük fark etmeksizin herkes kaliteli bir fitness merkezinden yararlanabilmeyi beğeniyle karşılar.

Image: 
Life Fitness Markets We Serve - Millitary and Government

Title: 
Askeri ve Sivil Yönetim

Body: 

Askeri ve özel birlikler gibi en zorlu kullanıcılara ve kondisyon düzeylerine yönelik kardiyo ve vücut geliştirme ekipmanları.

Image: 
Multi-Unit Residential

Title: 
Çok Üniteli Bakım Evleri

Body: 

Life Fitness, tesisinize uygun bir fitness çözümü oluşturmanıza yardımcı olur, topluluğunuza katkı sağlar ve yeni üyeler çekmenize yardımcı olur.

Image: 
Office Fitness

Title: 
Ofiste Fitness

Body: 

Büyük kuruluşlar ve aynı şekilde, küçük işletmeler açısından doğru ekipman karmasına sahip olmak en iyi yetenekleri oraya çeker ve çalışan memnuniyetini ve üretkenliğini iyileştirir.

Image: 
YMCA

Title: 
YMCA

Body: 

Life Fitness ve YMCA, insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak amacıyla değerli bir ortaklıkta bir araya geldi. Life Fitness, her tesisin kendi kimliğini yaratmasına yardımcı olur.

Image: 
Life Fitness Consumer Strength Equipment
Image: 
Equipment Detail Image
CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?