İŞE YENİDEN HAREKET GETİRİR 

IM Offering

BİR LIFE FITNESS KURULUŞUDUR

Biyomekanik alanındaki Life Fitness® mirasından ve hareketin insan vücudunu nasıl etkilediğini anlamaya dair yürütülen çalışmalardan doğan InMovement®, sağlıklı davranış ile üretkenliği buluşturan egzersiz aletleri ve hizmetleri ile ofise yeniden hareket getirir. 

Productive Icon

ETKİN SAĞLIKLI YAŞAM

İş ortamı gereği uzun süre oturmak, beden ve akıl sağlığımızı olumsuz etkiler. InMovement, sağlıklı davranış ile etkinliği, daha iyi bir ruh hali, daha yüksek bir enerji ve iyileşen genel sağlık düzeyi ile bir araya getirir. Biz buna, etkin sağlıklı yaşam deriz.

Worktools Icon

ÇALIŞMA ARAÇLARI
 

InMovement, işi ve hareketi harmanlayan ürünler geliştirmeye kendini adamış tek kuruluştur. Gücünü Life Fitness ve Elevate Desktop™ Serisi yüksekliği ayarlanabilir çalışma masalarından alan InMovement™ TreadMill Çalışma Masası, iş yeri evriminde sadece bir başlangıçtır. 

Services Icon

HİZMETLER
 

InMovement'ın müşteri destek ekibi, kuruluşların Aktif Bir İş Yerine geçişine yardımcı olur.  Yeni çalışma araçları, ofisinizin; etkin sağlıklı yaşamı öncelik haline getirmek için ihtiyaç duyduğu ortamı ve kültürü oluşturmanızı garantileyecek özel bir plan çerçevesinde optimize edilmiştir.

INMOVEMENT™ KOŞU BANDI KASASI

InMovement™ Koşu Bandı kasaları, işinizden ödün vermeden önceliği sağlığınıza vermenize olanak tanır. Yürümek beynin aktif olmasını sağlar, üretkenliği artırır ve ruh halini iyileştirir. Ve sizi, bütün gün bir sandalyeye hapsolmuş hissetmekten kurtarır.

ELEVATE DESKTOP™ SERİSİ

Elevate DeskTop™ Serisi, mevcut çalışma alanınızı bir otur kalk kasasına dönüştürerek, size, çalışırken ayakta durma özgürlüğü kazandırır. Dört farklı seçeneğiyle, herkes için uygun bir ayakta durma çözümü bulunur.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?