Body: 

MYRIDE VX

Body: 

Grup sürüşlerinde büyük ekrandan video seçin, oynatın ve kontrol edin veya kişisel deneyimler için kişiye özel ekranı kullanın.

Antrenörler canlı egzersiz seanslarını iyileştirmek için uygulamalardan faydalanabilir, tesisler de çevrimiçi sanal dersler programlamak veya istendiğinde bunları oynatmak için bu uygulamaları kullanabilir.

Image: 
MyRide Group

Title: 
MYRIDE GROUP

Body: 

Neredeyse her şey mümkün.

Eğitmenler canlı egzersiz seanslarını iyileştirmek için uygulamalardan faydalanabilir, tesisler de çevrimiçi sanal dersler programlamak veya istendiğinde bunları oynatmak için bu uygulamaları kullanabilir. Spor salonunuzun üye sayısını artırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

 

 

Image: 
MyRide Personal

Title: 
MYRIDE PERSONAL

Body: 

Tüm üyelerinizi heyecanlandırın ve destekleyin.

Üyeleriniz ister yeni başlamış ister ileri seviyede olsun, hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları rehberlik ve ölçüm sistemleriyle donatılan gelmiş geçmiş en çok ödüllü Kondisyon Bisikleti Myride VX ile onları heyecanlandırın ve destekleyin.

 

 

 

 

Body: 

MYRIDE UYGULAMALARI

Gövde: 
Image: 

Title: 
MYRIDE+ LIVE

Body: 

Kullanım: Grup

İleri yönde hareketli videolar yardımıyla canlı kapalı alan egzersiz bisikleti derslerini geliştiren dünyanın ilk uygulaması. ICG'nin öncü Simülasyon, Etkileşim ve Uzaktan Katılım (SIT) öğretme yöntemlerini kullanarak kullanıcının fitness sonucunu ve eğlence deneyimini iyileştirir.

MyRide Live
Image: 
ICG MyRide Studio

Title: 
MYRIDE STUDIO COACH

Body: 

Kullanım: Grup ve Kişisel

Sanal antrenör koçluğunda gerçekleşen, sonuç getiren sürükleyici antrenmanlar. Birinci sınıf eğitim ve enerji veren müzik eşliğinde bisiklete binmek sporcuların daha fit, hızlı ve güçlü olmalarına yardımcı olur. Tüm sporculara hitap eden üç farklı program formatı.

MyRide Studio
Image: 
ICG MyRide Tour Coach

Title: 
MYRIDE TOUR COACH

Body: 

Kullanım: Grup ve Kişisel

Müzik ve sesli antrenörlük ile yola odaklı görüntülerin birleşiminden ortaya çıkan eğlenceli ve zorlu antrenmanlar. Çarpıcı ve katılımı teşvik eden hız etkileşimli manzaralar.

+

MyRide Tour Coach
Image: 
MyRide World View

Title: 
MYRIDE WORLD VIEW

Body: 

Kullanım: Kişisel

Müşterileriniz derslerinizi çok seviyor ama bazen de antrenörsüz, müziksiz ve karşılarındaki güzel manzaradan başka hiçbir şey görmeden sadece serbestçe bisiklete binmek istiyor olabilir. Üyeleriniz yola veya patikaya çıkamadıklarında World View onların yanında.

MyRide World View
CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?