HS Landing hero

HAMMER STRENGTH

Hammer Strength, 25 yılı aşkın bir zamandır sporcuları hazırlıyor. Yalnızca seçkin sporcular değil, aynı zamanda onlar gibi egzersiz yapmaya odaklanan ve bu konuda kararlı olanlar için.Sporculardan ilham alarak geliştirilmiş, dayanıklı ve performanslı güç egzersizi ekipmanıdır ve sporcuların varmaya çalıştıkları noktaya ulaşmalarına yardımcı olur. Hammer Strength, vücudun hareket etmesi gerektiği şekilde hareket eder ve yoğun çalışmayı sonuçlarla ödüllendirir. Seçkin sporcuların otuz yıldan bu yana güvendiği sonuçlar.

Hammer Strength bültenini almak için kaydolun ›

HD ELITE RACK'LER

Bireyler için güç egzersizi ve çalışma yoğunluğunu en üst seviyeye çıkarmayı isteyen sporcular için küçük grup egzersizi merkezi.

Hammer Strength HD Athletic Half Rack Combo
HD ATHLETIC

Neredeyse sınırsız kombinasyonla yapılandırılabilen, ağır kullanıma uygun rack'ler ve rig'ler. Her düzeyden atletler için verimli egzersiz aleti.

GROUND BASE

Tepeden tırnağa Plate-loaded gücü. Dengeyi ve patlayıcı gücü maksimuma çıkarırken, kullanıcının yere sağlam basmasını sağlar.

SELECTORIZED

MTS ve Hammer Strength Select, selektörlü ağırlık istiflerinin kolaylığıyla Hammer Strength'in etkinliğini sağlar.

PLATE-LOADED

Hammer Strength, profesyonel sporculara ve onlar gibi egzersiz yapmayı isteyenlere yönelik plate-loaded güç ekipmanlarının performansına sahiptir.

Bench'ler ve Rack'ler

Sağlam yapısı, en yoğun serbest ağırlık ve vücut ağırlığı egzersizlerine bile dayanır. 

#HAMMERSTRENGTH

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?