Ekipman Finansmanı

Life Fitness; bankalar ve finansal kiralama kuruluşları dahil dünyadaki tüm kuruluşlardan daha fazla fitness ekipmanını finanse eder. Müşterilerimizin geleceklerine yatırım yaparak büyümelerine yardımcı oluruz. Müşterilerimizin pek çoğu, bizimle yola çıktığında tek bir kulüp işletmecisiyken, büyüyerek çok sayıda kulüp sahibi işletmeciler haline gelirler. Life Fitness kulüp operasyonlarını anlar ve bu sayede, yalnızca finansmana yardımcı olmakla kalmaz, yaygın ve maliyetli hatalardan kaçınmanıza da yardımcı olur.

EKİPMAN FİNANSMANI EKİBİ

Fitness ekipmanlarının finansmanı konusunda elli yıllık bir deneyime sahibiz. Sektörü şekillendirmeye yardımcı olduk. Diğer kuruluşların fikrine bile haiz olmadığı sayısız değişkeni hesaba katan patentli bir değerlendirme sistemi geliştirdik. Bu sistem, pek çok nitel değerlendirmeyi içermektedir ve fitness sektörünün kendine has nitelikleri konusundaki derin bilgi birikimimiz sayesinde işleyen bir sistemdir. Fitness sektörünü yükseklere taşımak istiyoruz. Bu da ancak, siz ve sektörünüz başarılı olduğu takdirde gerçekleşir.

Life Fitness Body Worx Feat Flex Strider Trainer
FİNANSAL KİRALAMA VE FİNANSMAN SEÇENEKLERİ

Life Fitness, müşterilerimiz için makul fiyatlı finansman çözümleri bulmaya kendini adamıştır, çünkü müşterilerinin başarısı bizim başarımızdır. İş planınızı inceledikten sonra, kendi finansal kiralama kuruluşumuz en iyi borç vereni bulmanızda size yardımcı olabilir. Ekibimizle çalışmak aynı zamanda, tek bir temas noktasıyla iletişimde olmanız anlamına gelir; ki bu sizi kargaşadan kurtarır ve aramızda daha güçlü bir ilişki inşa etmemize olanak sağlar.

KİRALAMA UYGULAMASI

KREDİ UYGULAMASI

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?