LFconnect Protect ile Sorunlara Erken Müdahale

LFconnect Protect, ekipmanlarınız ile Life Fitness'ın yetenekli dijital hizmet profesyonellerini kusursuzca bağlayan benzersiz bir hizmettir.

Hizmete bağlı kardiyo ekipmanınızın nasıl çalıştığını izler ve bir sorun olması durumunda sizinle iletişime geçerek sorunsuz bir şekilde işinizin diğer alanlarına odaklanmanızı sağlarız.

YATIRIMLARINIZDAN MAKSİMUM ORANDA FAYDALANIN

Size sorunlarla değil, çözümlerle geliriz. LFconnect Protect, ekipman değerini azami düzeye çıkararak ve aksama süresini azaltarak zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan proaktif bir servistir.

Kardiyo ekipmanlarından alınan gerçek zamanlı verileri analiz ederiz. Doğru gitmeyen bir şey tespit edersek, bu konuda sizi bilgilendiririz. Hatta, sizin bile haberdar olmadığınız olası ekipman sorunlarını incelemesi için yetkili bir saha bakım teknisyeni görevlendirebiliriz.

LFCONNECT PROTECT İLE ERKEN VE YERİNDE SORUN ÇÖZÜMÜ

Görevlilerimiz, düzgün çalıştığından emin olmak için ekipmanlarınızı izler. Kritik bir hata görürsek bunu ekipmana kaydeder, hataları araştırır ve sorunu teşhis ederiz.

Donanım, yazılım ve ağ sorunlarına erişim sağlarız ve bu sayede, ekibimiz eğilimleri görüntüleyebilir ve bu eğilimlerin performansa nasıl etki edebileceğini analiz edebilir.

Bir sorun gördüğümüzde, hiç gecikmeden sizi ararız. Gerekirse, sorunu 24 ila 48 saat içinde çözmek üzere bir saha teknisyenini size yönlendiririz.

Bu sistem, müşteri hizmetleri telefon desteği konusunda bir devrim niteliğinde olup çözüm süresini azaltmış ve ilk seferde yerinde başarı oranını artırmıştır.

FITNESS SEKTÖRÜNDEKİ EN DENEYİMLİ SAHA SERVİS EKİBİ TARAFINDAN DESTEKLENİYOR.

Özel saha servisi organizasyonumuz, hepsi de son derece olumlu bir müşteri deneyimi sunmaya adanmış, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Bu ekip, ekipmanınızı her zaman ilk seferde onarmak için ihtiyaç duyulan tüm parçalara ve bilgilere sahiptir.

 

LFCONNECT PROTECT VE ILLINOIS VALLEY YMCA

Illinois Valley YMCA, büyük tesisine Elevation Serisi kardiyo makinelerini eklediğinde bağlantı kurmanın önemini biliyordu.

LFconnect Protect, bir kardiyo ekipmanında elektriksel bir sorun olduğunda Life Fitness uzmanlarını bilgilendirdi. Life Fitness, YMCA henüz sorun olduğunu bile bilmeden sorunu gideren bir servis teknisyeni gönderdi.

"Ekipmanlar bozulduğunda, Life Fitness'ın bana elini uzatacak olması benim içimi rahatlatıyor."
 

- Mike Wallaert, COO Illinois Valley YMCA

LIFE FITNESS SİZİ VE TESİSİNİZİ DESTEKLEMEK İÇİN BURADA!

 

LFCONNECT PROTECT EKİBİNİZLE İLETİŞİME GEÇİN:

servis@eksweb.com

0 212 213 36 37 

 

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?