Burn Fitness Image

BURN FITNESS

Clawson, Michigan, ABD
Başarı Öyküleri

Life Fitness BurnFitness Group Training Equipment

BURN FITNESS ÇEŞİTLİLİK KATMAK İÇİN SYNRGY360 EGZERSİZ ALETİNİ KULLANIYOR

Bir sağlık kulübü, sporcularının katılımını sağladığında, başarı kendiliğinden gelir. Grup eğitimi, Michigan'ın popüler bir sağlık kulübü açısından üyelerinin katılımına yönelik değerli bir kaynak olduğu konusunda kendisini kanıtladı.


Mark Dufresne ve Alyssa Tushman ilk Burn Fitness salonlarını 2010 yılında Rochester Hills, Michigan'da açtı ve ardından, 2015'in başlarında Clawson, Michigan'da 1400 metrekarelik ikinci tesislerini açtılar. Başarılı büyüme, fitness pazarında bir niş yaratmayı zorunlu kıldı. Sağlam ve küçük grup eğitimi için uygun bu üniteler, bu ihtiyaç için doğru cevap olduğunu kanıtladı.

"Bölgede ve

sektör genelinde [SYNRGY egzersizi] her türden özel stüdyoların sayısının artması,

kendimize yoğunlaşmamıza imkân sağladı."

 

- Mike Rushford, KULÜP İŞLETMECİSİ

Showcase Burn Fitness Group Training with SYNRGY 360

KATMA DEĞER

Clawson'daki Burn Fitness spor salonunun öne çıkan egzersiz aleti, küçük grup çalışmaları ve yüksek yoğunluklu aralıklarla egzersiz olanağı sunan ve bu yönüyle, her zaman yoğun ilgi gören SYNRGY360 sistemidir. Sporcular, 12 haftalık dönem zarfında haftada iki seans SYNRGY360 grup egzersiz dersi için 240 ABD Doları ödemektedir. Her seansta 12 ila 14 kişinin olması ve pek çok antrenörün birkaç seansı çalıştırması sayesinde, SYNRGY360 ünitesi, Burn Fitness için hatırı sayılır bir katma değer sağlamaktadır.

"SYNRGY [egzersizi], büyüme ve üyelerimize daha fazlasını sunma konusunda bize gerçek anlamda olanak sağladı."

 

- Mike Rushford, KULÜP İŞLETMECİSİ

Showcase Burn Fitness Group Training Post Workout

TOPLULUK

Burn Fitness üyeleri, grup eğitimi konusunda birbirini motive ediyor ve grup eğitimine heyecanla bakıyor. Kulüp, talebe cevap verebilmek için programlarına daha fazla SYNRGY dersi ilave ediyor.

"En güzel şeylerden biri de takım ruhunu yakalamış olmak. Hep birlikte eğleniyor ve hep birlikte çalışıyoruz. Bu da çalışmaları çok daha etkili kılıyor."

 

- Dudley Wellington, BURN FITNESS ÜYESİ

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?