Icon: 
Encore Fitness

Title: 
ENCORE FITNESS

Body: 

Moskova, Rusya

Image: 
Life Fitness at Encore Fitness
Body: 

geniş ekipman yelpazesi

Spor salonunun geniş ekipman yelpazesi HD Elite, Hammer Strength Plate Loaded ve Insignia Serisi güç egzersizi istasyonlarını içeriyor. Encore Fitness çeşitli kullanıcı yelpazesine benzersiz deneyimler yaşatmak amacıyla en üstün grup egzersizleri sistemi olarak SYNRGY360XS'i seçmiş. Birinci sınıf tesiste 25 m'lik bir havuz ve lüks spa bulunuyor. Tesis en yeni fitness eğilimleri ile modern ortam için yeniliklerin bulunduğu eksiksiz bir spor salonu hizmeti veriyor. Üyeler 60'tan fazla farklı grup egzersizi sınıfına da katılabiliyor.

 

 

Image: 
Life Fitness at Encore Fitness
Body: 

TESİS GENEL GÖRÜNÜMÜ

Art deco tarzında döşenen şık tesiste sekiz temalı fitness bölgesi iki kata yayılmış. 3.900 metrekare alana sahip kulüp, Life Fitness'ın teknolojik olarak gelişmiş çözümlerine ev sahipliği yapıyor. Kardiyo alanı Discover SE3 konsollu Elevation Serisi ekipmanlardan oluşuyor.

EKİPMANLAR
Body: 

"İnşaatın planlanmasından alanların en iyi ekipmanlarla donatılmasına kadar her şeyle ilgileniyoruz ve her detayı düşünüyoruz. Amacımız müşterilerimize alıştıkları kalitenin de ötesinde, henüz tanımadıkları ama seveceklerinden şüphe duymadığımız bir deneyim sunmak".

 

-Irina Kutina, ENCORE FITNESS KURUCUSU VE CEO'SU

Image: 
Performance of Life Fitness Synrgy 360
Image: 
Life Fitness Elevation Series Equipment
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?