INDOOR CYCLING İÇİN mükemmelİyet arayışı

teamicg.com 

INDOOR CYCLING (ICG)

Team ICG, fitness ve spor topluluklarının hayatlarında ve biniş tecrübelerindeki pozitif değişimi küresel olarak motive etti, yönlendirdi ve ölçtü. 

Indoor Cycling için mükemmeliyet arayışı, ICG'yi indoor cycling ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve programlanmasında uzmanlaşan dünyanın en büyük şirketi haline getirdi. 

 

 

 

 

 

Biniş deneyiminin geliştirilmesi

Life Fitness, ICG®'nin katkılarıyla birinci sınıf indoor cycling yelpazesini sunuyor: IC4, IC5, IC6 ve ödüllü IC7. Bu filoda, benzersiz tasarım, gelişmiş teknoloji deneyimi ile birleşiyor. Indoor Cycling deneyimini eşsiz hale getiren Coach By Color® yoğunluk kılavuzu, WattRate® Güç Ölçer ve harici cihaz bağlantısı sayesinde hem teşvik edici hem de katılımı artıran bir ortam sağlar.

Devrim niteliğindeki ICG bisikletleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Team ICG Bikes are award winning

Ödül ve Takdirnameler

ICG'nin performansı, şirketi şekillendiren odaklanma, kararlılık ve tutkuyu yansıtır. ICG, son 20 yıldır sürekli olarak sınırları zorlayan bir kültürün meyvelerini toplamış ve her yıl bir öncekine göre daha iyi bir bisiklet deneyimi sunmuştur.

 

 

 

Topluluk

Biz çoğunluk değil, farkı yaratan azınlığız. Biz daha iyiye inanan, beraber çabalayan, beraber ilerleyen, ekip arkadaşınız, ekip lideriniziz. Topluluğumuz ICG ekip üyelerinden, eğitmenlerinden ve hayranlarından oluşur. Team ICG® ekip ruhu hem formalarımıza hem de davranışlarımıza işlenmiştir; markamız, niyetimiz ve topluluğumuzdur.

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?