Yaptıklarımız

Life Fitness Academy (LFA), tüm dünyadaki global onay mercileri tarafından akredite edilmiş, olağanüstü bir standartlaştırılmış fitness eğitimi verir. Görevimiz, hem ürünleriyle hem de eğitimiyle Life Fitness'ın sektörde birinci tercih olmaya devam etmesini sağlamaktır.

Life Fitness'ta müşterilerimize vermiş olduğumuz kalıcı vaadin bir parçası olarak LFA; canlı, web tabanlı ve isteğe özel eğitimi içeren pek çok eğitsel ürün sunmaktadır.

Life Fitness ürün geliştirmeye ve sürekli innovasyona adanmıştır. LFA aynı zamanda, tüm ürünler konusunda deneyim sahibi olağanüstü bir global antrenörler ağı aracılığıyla en gelişmiş ve en kalıcı eğitim çözümlerini geliştirmeye ve sunmaya adanmıştır.

Life Fitness ve Hammer Strength ürünleri, müşterilerimizle aramızda başarılı çözüm ortaklıkları geliştirmektedir. LFA, eğitim konusunda da aynı tutumu sergilemektedir ve hedeflerine ulaşmada müşterilere ve sporculara yardımcı olmak adına gerçek ve değerli çözüm ortaklıkları geliştirme yönünde çaba ortaya koymaktadır. 

LFA Türkiye ve eğitimler hakkında daha detaylı  bilgi için www.lfaturkiye.com'u ziyaret edebilirsiniz.

özel oturum açma

Life Fitness Academy özel kullanıcı bilgilerine sahipseniz oturum açabilir ve buradan siteye erişebilirsiniz.

bizimle iletişime geçin

Life Fitness Academy hakkında merak ettiğiniz konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bağlan

Aşağıda, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz faydalı bağlantılar yer almaktadır.
YouTube Egzersiz Kitaplığı  ›

CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?