Ev Content Life Fitness

Life Fitness

 

Blog Posts

byClub Intel'in 2017'de fitness sektörünün davranışlarını ele aldığı bu raporda, fitness kulüplerinin ne gibi stratejiler kullandığı ve nasıl sonuçlar elde ettiği paylaşıldı. Dünya çapında 1,349 fitness kulübünden alınan verilerle ortaya çıkan raporun öne çıkan başlıkları sizin için bir araya getirdik.

 
by

Dijital teknolojiyi anlamak her zaman kolay değildir. O kadar hızlı gelişir ki bazen takip etmek zorlaşır. Tesis yöneticilerinin dijital dünya konusunda uzman olmaları beklenmez ancak temel şeyleri bilmelerinde de fayda vardır çünkü salon kullanıcıları dijital teknoloji konusunda bilinçlendikçe, tesislerden de bunu talep ederler.

lifefitness
IoT
Nesnelerinİnterneti
QuantifiedSelf
LFConnect
HeatMap
IsıHaritası
 
by

Fit olmak; sadece egzersiz yapmakla ilgili bir durum değildir; kalori alımı, beslenme alışkanlıkları ve alınan besinlerin vücudunuzu nasıl etkileyeceği ile de doğrudan ilgilidir. Temel şeyleri hepimiz biliyoruz; pizza yememeliyiz, hamur işlerinden uzak durmalıyız v.b.

Ne yazık ki birçok spor tutkunu ne yememesi gerektiğini biliyor; peki ya, neyi ne kadar yiyeceğini?

Metabolizma hızını artıran, hücre yenilenmesini hızlandıran 3 mucizevi besin ile tanışmaya hazır mısın?

lifefitness
FitTip
öneri
beslenme
 
by

14 - 16 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP'ta ikincisi düzenlenecek olan ‘Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, bu yıl da  spor ekipmanları sektörünün devlerini ağırlayacak. Fitness endüstrisinin global lideri Life Fitness’ın Türkiye distribütörü EKS Dış Ticaret, bu yıl da, 65 binin üzerinde spor tutkununu Life Fitness’ın dünya trendlerini belirleyen son teknoloji ürünleriyle buluşturacak.

lifefitness
SporveAktifYaşamFuarı
Fuar
 
by

Bazılarımız, güç egzersizlerinin sadece sporcular için olduğunu düşünebilir ama gerçek, hiç de öyle değil! Profesyonel sporcu olun ya da olmayın, fitness programınıza güç egzersizi eklemeniz için bir çok neden var. Ve unutmayın ki, güç egzersizi sadece daha güçlü ya da daha kaslı olma ile ilgili değildir; aynı zamanda daha sağlıklı bir vücut inşa etmek için de gereklidir. Peki ya, diğer nedenler?

hammerstrength
BuildingChampions
StrengthWorkout
öneri
DoğruBilinenYanlışlar
 
by

Araştırmacılara göre, olabilir! Danimarka'daki Aalborg Üniversitesi tarafından yapılan bir çalışma; sanal gerçekliğin, yaşlıların egzersizlerini daha güvenli ve daha eğlenceli hale getirerek fiziksel olarak daha aktif olmalarına yardımcı olabileceğini gösteriyor.

lifefitness
VR
SanalGerçeklik
ActiveAceing
Workout
Motivasyon
 
by

WatchOS 4 ile fitness ekipmanları arasında iki yönlü iletişim başladı. Sektörde ilk kez, akıllı saat ve fitness ekipmanı arasında kalori, mesafe, hız, çıkılan kat sayısı, eğim ve tempo dahil, daha önceden paylaşılmamış veriler kusursuz bir şekilde eşzamanlanıyor. Life Fitness’ın fitness ekipmanları, spor salonunda yaktığınız kaloriyi, koştuğunuz mesafeyi, nabzınızı vb. bilgileri saatinize aktarabilecek.

lifefitness
AppleWatch
apple
Fitness
 
by

Hiç buzdolabının üzerine plank yapmayı denedin mi? Peki ya bir masa ya da trenin üzerinde? Hayır mı? Ama hepimiz "plank" hareketinin o çılgın viral fotoğraflarında bunun gibi enteresan yerlerde yapılmasına güldük. Plank hareketi, core bölgesi için yapılabilecek egzersizlerin en önemlisidir.

lifefitness
FitTip
öneri
Plank Workout
 
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?