Body: 

Life Fitness'da Kariyer

Image: 
Life Fitness Lifestyle Bag

Title: 
KARİYER OLANAKLARI

Body: 

Fitness ekipmanları konusunda olduğu gibi, kendi potansiyelinizi keşfetmeniz için Life Fitness'da olanaklarla dolu bir kariyer sunuyoruz. Life Fitness'da iş yaşamı, alışageldiğiniz sabah 9 akşam 5 işlere benzemez.

Elimizde evrak çantasıyla işe gelmeyiz. Bizler işe, spor çantamızla geliriz. Sıkı çalışır, sıkı oynar ve günün sonunda milyonlarca insanın hayatını daha aktif ve daha dolu yaşamasına yardımcı olduğumuzu bilmenin mutluluğuyla eve gideriz.

Biz, işçi aramıyoruz. Biz, katkı sağlayabilecek, gelişebilecek, düşünebilecek, yaratabilecek ve liderlik edebilecek kişileri arıyoruz. Vizyoner, öncü, kolaylaştırıcı ve lider bireylerin arayışındayız. Ekibimize katılmayı isterseniz, Life Fitness İş Birimi tarafından sunulan iş olanaklarını bulabileceğiniz Brunswick kariyer sitesini ziyaret edin.

Image: 
Brunswick All Companies

Title: 
BRUNSWICK HAKKINDA

Body: 

Brunswick, günümüzde marin, fitness ve bilardo endüstrilerinde pazar lideri konumundadır. Ana iş kollarımıza odaklanmaya yönelik çabalarımız sonucunda, birinci kalite rekreasyonel ürünler tasarlamaya, üretmeye ve sunmaya ilişkin onlarca yıllık bir deneyime eriştik.

CLOSE

FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?