APPLE WATCH, LIFE FITNESS EKİPMANLARINA SORUNSUZ BAĞLANACAK!

by

WatchOS 4 ile fitness ekipmanları arasında iki yönlü iletişim başladı. Sektörde ilk kez, akıllı saat ve fitness ekipmanı arasında kalori, mesafe, hız, çıkılan kat sayısı, eğim ve tempo dahil, daha önceden paylaşılmamış veriler kusursuz bir şekilde eşzamanlanıyor. Life Fitness’ın fitness ekipmanları, spor salonunda yaktığınız kaloriyi, koştuğunuz mesafeyi, nabzınızı vb. bilgileri saatinize aktarabilecek.

Apple WatchOS 4 ile favori kardiyo ekipmanlarını kullanan müşteriler çok yakında Apple Watch’larını tek bir dokunuşla Life Fitness’ın koşu bantları, kondisyon bisikletleri veya cross- trainer ekipmanları ile doğrudan eşleştirebilecek. Sektörde ilk kez, akıllı saat ve fitness aleti arasında kalori, mesafe, hız, çıkılan kat sayısı, eğim ve tempo dahil, daha önceden paylaşılmamış veriler kusursuz bir şekilde eşzamanlanıyor. Bu da, en düşük düzeyde aygıt yönetimiyle mümkün olan en doğru ölçümleri sağlıyor.

Egzersiz yapmaya başlarken, Apple Watch’unuzu fitness konsoluna yaklaştırmanız bağlantı kurmanız için yeterlidir. Ek uygulamalar indirmeniz, ekstra ayar yapmanız veya karmaşık menülerde dolaşmanıza gerek yoktur. Bağlandıktan sonra, Apple Watch ve Life Fitness cihazınız, kalp hızı, yakılan kalori, mesafe, hız ve eğim gibi verileri birbirine aktarır.

Life Fitness'in Başkanı Jaime Irick, "Bu çığır açan yeniliğin fitness endüstrisine taşınması için heyecanlıyız. Dünyadaki kardiyo cihazlarımızda yılda 700 milyondan fazla egzersiz yapılıyor ve kullanıcıların kolay veri takibi ile kişiselleştirilmiş egzersizler istediğini biliyoruz. Bu yenilik, kullanıcılara olağanüstü deneyimler sağlamak için nasıl yenilikler yapacağımızın sadece bir örneğidir. Life Fitness, kişiselleştirilmiş egzersiz deneyimleri ve teknolojik tesis çözümleri sunarak müşterilerini desteklemeye devam edecektir” dedi.

lifefitness
AppleWatch
apple
Fitness
 

Comments

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?