2017 Dünya Fitness Endüstrisi Trend Raporu

byClub Intel'in 2017'de fitness sektörünün davranışlarını ele aldığı bu raporda, fitness kulüplerinin ne gibi stratejiler kullandığı ve nasıl sonuçlar elde ettiği paylaşıldı. Dünya çapında 1,349 fitness kulübünden alınan verilerle ortaya çıkan raporun öne çıkan başlıkları sizin için bir araya getirdik.
1- Bir fitness kulübünün fiyatı ne kadar yüksek olursa, trend belirleyici olma olasılığı o kadar yüksek
2- Butik studyolar fitness teknolojilerinin benimsenmesine öncülük ediyor
3- Kullanılacak program ve hizmet teklifleri tesiste yer alacak ekipmanı etkileyecek
4- Fitness & sağlık endüstrisi, teknolojiyi hızlı bir şekilde benimsemeli veya daha yüksek teknolojili, dokunmatik tabletli fitness ve medya seçeneği olan başka bir tesise pazar payı kaptıracak
- 13 teknoloji platformundan sadece 3'ü % 30 adaptasyon sağlayabildi
- Fitness kulüplerinin sadece% 35'i internet üzerinden fiyatlarını yayınladı
- Üyeliklerin sadece% 21'i çevrimiçi satın alınmasına izin veriyor
- Fitness Tesislerinin yalnızca % 7'si sanal ortamda isteğe bağlı ve medya akışı olan grup egzersiz içeriği sunuyor. Operatörün yalnızca% 6'sı sanal PT hizmeti veya stream (akış) özelliği sunuyor.
5- Grup antrenmaları insanları bir araya getirmek için harika bir araç.İnsanları bir araya getirdikçe, onları motive eden ve tesise tekrar geri gelecek olan ilişkiler kurmaları daha olası.
6- Günümüz müşterilerinin sık sık değişen ve sürekli değişen isteklerine hitap eden yeni eğilimleri benimsemek önemli olmakla birlikte, denenen ve doğru olan; koşu bantları, dikey bisikletler, eliptikler …… gibi bazı şeyleri kullanmak için para ödüyor.
7- Teknolojiyle ilgili olarak, çoğu fitness operatörü müşterilerin zaman geçirmesini sağlayacak ve içine çekebilecek teknolojiyi benimsemek yerine, satışlarına yardımcı olan teknolojiyi benimsemiştir.

 

Comments

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?