14- 17 EYLÜL'DE SPOR ve AKTİF YAŞAM FUARINDAYIZ...

by

14 - 16 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP'ta ikincisi düzenlenecek olan ‘Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, bu yıl da  spor ekipmanları sektörünün devlerini ağırlayacak. Fitness endüstrisinin global lideri Life Fitness’ın Türkiye distribütörü EKS Dış Ticaret, bu yıl da, 65 binin üzerinde spor tutkununu Life Fitness’ın dünya trendlerini belirleyen son teknoloji ürünleriyle buluşturacak.

Eğlenceli ve eşsiz bir deneyim: VR ile spor!

VR deneyimi ile spor teknolojisini Türkiye’ye getiren Life Fitness, fuarda ziyaretçilere VR deneyimi ile spor imkanı da sunacakLife Fitness’ın şimdiye kadar sadece FIBO’da görücüye çıkardığı VR Experiment Zone’da, sanal gerçeklik teknolojisi ile katılımcılar eğlenceli ve eşsiz bir deneyim yaşayacak.

Life Fitness Elevation serisi dikey bisiklet ile VR’ı deneyimleyecek olan katılımcılar, spor yaparken 6 farklı oyunu oynayabilecekler.

Life Fitness Ailesi’nin yeni üyeleri de fuarda olacak!

Life Fitness’ın yıl içerisinde aileye eklenen, her biri sınıfında lider olan yeni markaları Cybex ve ICG de ilk kez bu kadar büyük bir organizasyonda, katılımcıların beğenisine sunulacak.

Hammer Strength Türkiye’nin şampiyonlarını yetiştirecek!

Tüm dünyada şampiyonların ve şampiyon gibi egzersiz yapmak isteyenlerin tek tercihi Hammer Strength etkileyici performans alanı ve eğlenceli gösterileri ile fuarda, tutkunlarını ve meraklılarını ağırlayacak.

Fuar, 14-15-16 Eylül 2017 tarihlerinde 10.00 -20.00, 17 Eylül 2017 tarihinde 10.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.
lifefitness
SporveAktifYaşamFuarı
Fuar
 

Comments

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?