Ev Blog Categories Sektörel Haberler

Sektörel Haberler

by

Dijital teknolojiyi anlamak her zaman kolay değildir. O kadar hızlı gelişir ki bazen takip etmek zorlaşır. Tesis yöneticilerinin dijital dünya konusunda uzman olmaları beklenmez ancak temel şeyleri bilmelerinde de fayda vardır çünkü salon kullanıcıları dijital teknoloji konusunda bilinçlendikçe, tesislerden de bunu talep ederler.

lifefitness
IoT
Nesnelerinİnterneti
QuantifiedSelf
LFConnect
HeatMap
IsıHaritası
 
by

Araştırmacılara göre, olabilir! Danimarka'daki Aalborg Üniversitesi tarafından yapılan bir çalışma; sanal gerçekliğin, yaşlıların egzersizlerini daha güvenli ve daha eğlenceli hale getirerek fiziksel olarak daha aktif olmalarına yardımcı olabileceğini gösteriyor.

lifefitness
VR
SanalGerçeklik
ActiveAceing
Workout
Motivasyon
 
by

WatchOS 4 ile fitness ekipmanları arasında iki yönlü iletişim başladı. Sektörde ilk kez, akıllı saat ve fitness ekipmanı arasında kalori, mesafe, hız, çıkılan kat sayısı, eğim ve tempo dahil, daha önceden paylaşılmamış veriler kusursuz bir şekilde eşzamanlanıyor. Life Fitness’ın fitness ekipmanları, spor salonunda yaktığınız kaloriyi, koştuğunuz mesafeyi, nabzınızı vb. bilgileri saatinize aktarabilecek.

lifefitness
AppleWatch
apple
Fitness
 
CLOSE FIND MY LOCAL DISTRIBUTOR

Are you looking for your local commercial or home equipment distributor?